Uzņem savvaļas augu spēku ar

                                            SALVEO!


      Mūsu republikas mežos, purvos, pļavās un tīrumos aug daudz ārstniecības augu, kurus lieto ārstniecībai un profilaksei, vai arī kā izej materiālu dažādu preparātu ieguvei. SALVEO pazīstams jau vairākus gadus ne tikai Latvijā, bet arī citās republikās. Pirms Latvijas neatkarības laikiem SALVEO savu popularitāti guva bijušajā PSRS. Tā efektivitāte tika atzīta Černobiļā (AES traģēdija), kā arī Kamčatkā un Ukrainā. Arī šodien SALVEO ir iecienīts nevien Latvijā, bet,gan Lietuvā, gan Igaunijā!

    SALVEO augu maisījumam piemīt daudzpusīga darbība veselības uzlabošanā.Pateicoties 24 savvaļas augiem,kas viens otru papildina,tie efektīgi stiprina veselību.Spēj iznīcināt vīrusus un baktērijas, dažādus iekaisumus, alerģijas un citas kaites, jo satur nātri,kas veicina enerģiju,uzlabo asins sastāvu.Piparmētra dille, ķimene, bērza lapas labvēlīgi ietekmē zarnu mikrofloru,tādējādi normalizē vielmaņas procesu.Mātere ietekmē sirds tonusu. Savukārt kumelīte,vīgrieze māllēpe, atjauno garīgo un fizisko līdzsvaru, normalizē nervu sistēmu.Alksnis,ālante,virši palielina organisma aizsargspēju un imunitāti.

Kā lietot SALVEO? - Lietošana ir pavisam vienkārša. Pa 1-3 tējkarotei dienā sausā maisījuma, uzdzerot glāzi ūdens.  Lai gūtu rezultātus, nepieciešams 3 mēnešu lietošanas kurss.

                                       Lietojiet dabas veltes ne tikai tad, kad ir nepieciešamība,
                                                                 bet vienmēr un visur, tad
                                                           Jūsu veselība būs Jūsu rokās!


SALVEO
Latviski По-русски English Lietuviskai